Blanka Lipińska – kobieta z pazurem

Kobieta sukcesu

Blanka Lipińska – piękna, zdolna i pracowita Puławianka, urodzona w 22 lipca 1985, jest niewątpliwie jedną z najlepiej zarabiających polskich pisarek. Dzięki licznym zdolnościom, zyskała sobie pozycje na naszym rynku wydawniczym i nie tylko tam. Lipińska jest prawdziwą kobietą sukcesu, człowiekiem orkiestrą. Z wykształcenia wizażystka, dawniej pracująca jako terapeutka- hipnotyzer. Pod swoją opieką ma kilka klubów nocnych w Sopocie, a od 2012 Ring Girls w federacji KSW. Pisze, bo lubi.

Kontrowersyjna czy prawdziwa?

Blanka Lipińska to bez dwóch zdań, kobieta z pazurem. Nie wstydzi się mówić to, co myśli, nie krępuje się powszechnymi u nas tematami tabu, jak seks czy też inne potrzeby każdej kobiety. Mówi o nich głośno i bez ogródek. Dla niej liczy się prawda, godność i szczerość, zaś stanowcze Nie okazuje wszelkiej przemocy, krzywdzie i niesprawiedliwości. Dla wielu jej styl może wydawać się nieco kontrowersyjny, ale prawda jest taka, że niejedna kobieta chciałaby być taka jak ona- silna, zdecydowana i niezależna, a w dodatku bardzo seksowna i wrażliwa.

W czym tkwi fenomen powieści Blanki Lipińskiej?

Każda książka Lipińskiej, jaka ukazała się na naszym rynku, czyli “365 dni”, “Ten dzień” oraz “Kolejne 365 dni”, to powieści pełne zmysłowego erotyzmu, seksapilu, pożądania. Nie zabraknie w nich brutalności, przemocy i manipulacji. Mocny język, dosadne obrazy oraz charyzmatyczni bohaterowie, wywołają u czytelnika bardzo silne emocje, niekiedy skrajne,neutralne lub negatywne. Te emocje w trakcie i tuż po lekturze, skłaniają nas do licznych przemyśleń: o tym co dobre, właściwe, pożądane. Oczywiście nie zapominając o własnych pragnieniach, które skrywamy gdzieś w głębi nas.

Seria z Laurą i Massimo

Cykl “365 dni” to pełna namiętności i dzikiego pożądania historia Laury Biel, która wraz z przyjaciółmi wyrusza na Sycylię, by dobrze się bawić i zrelaksować. Niespodziewanie zostaje ona porwana przez boskiego i gorącego szefa włoskiej mafii, który pokazuje jej, czym jest genialny seks i luksusowe życie. Kolejne części tej serii to kontynuacja przygód naszej bohaterki, która pomimo zdrowemu rozsądkowi, bezgranicznie zakochuje się w Massimo. A co za tym idzie, czeka ją cała masa niebezpieczeństw, podejrzanych znajomości i śmiertelnych intryg, bowiem w tym mafijnym świecie liczy się władza i szacunek.

Ekranizacja debiutanckiej powieści Lipińskiej

Niedawno w naszych kinach swoją premierę miała ekranizacja powieści Lipińskiej pt. “365 dni”, która już od samego początku cieszyła się sporym zainteresowaniem, zyskując coraz szersze grono fanów. Jedno jest pewne, jej książki oraz ten film, to gwarancja mocnych wrażeń i nieprzespanych nocy. A już niebawem zobaczymy ją w telewizji jako prowadzącą program rozrywkowy pt. “Tylko jeden”.

Book obraz autorstwa freepik - www.freepik.com